Haber

Küçükçekmece’de Haluk Levent konseriyle 19 Mayıs kutlamaları

KÜÇÜKÇEKMECE Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını Atakent 222. Cadde’de verdiği Haluk Levent konseri ile kutladı. Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’nin de katıldığı konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı. Küçükçekmece’de büyük bir coşkuyla kutlandı. ‘Sözüm Ceddim Misyonumuz Cumhuriyet’ sloganıyla düzenlenen kutlamalara Haluk Levent konseri damgasını vurdu. Haluk Levent, çalkalama alanından gençlerin selamlarını ileterek konsere başladı.

“ÜLKEMİZİN GENÇLERİ İÇİN ÇOK GÜZEL BİR TATİL”

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, “19 Mayıs ülkemiz, milletimiz ve Cumhuriyetimiz için çok kıymetli bir bayramdır. Ülkemizin bağımsızlığı için büyük bedeller ödediğimiz Türk gençliği için çok güzel bir bayramdır. .Biliyorsunuz bu bayramı gençlere Atatürk armağan etti.Gençlerimizin bu bayramı doyasıya kutlamaları ve nesilden nesile aktarmaları için Haluk Levent konseri düzenliyoruz.Bir Milli Mücadelenin başlangıcı.Ben büyüdüm. bu bayramları kutluyorum çok mutluyum çok şükür 19 mayısımız var uygun 23 nisanımız 30 ağustos öyle güzel bir günümüz var ki sanırım hiçbir toplumun yaşamadığı bir gün bayramlarımız var bayramlarımız var Atatürk’ümüz olduğu doğru.Neyse ki Gazi Mustafa Kemal gibi bir insan bizim topraklarımızda doğdu ve bize boyun eğmemeyi, eğilmemeyi, vatan olmayı, millet olmayı, cumhuriyet olmayı, millet olmayı öğretti. ‘Tam istiklal benim karakterimdir’ diyerek cumhuriyet bize emanet. Biz onu korumaya çalışıyoruz, yaşatmaya çalışıyoruz” dedi.

Görüntü dökümü:

———————–

-Alandan detaylar-Kemal Çebi’nin konuşması-Haluk Levent konseri-Genel ve detaylı görüntüler

elbistanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu