Haber

Resident Evil 4 Remake Steam’de yüzde 63 arttı! Yeni fiyat bin TL’yi aştı

2005 yılında piyasaya sürülen hayatta kalma korku oyunu serisi Resident Evil’in dördüncü oyununun yeniden yapım projesi olan Resident Evil 4 Remake, Steam’de yayınlanmasına iki hafta kala Türkiye’deki fiyatını artırdı. Oyunun standart versiyonu yüzde 57 artışla 563 TL’den 887 TL’ye yükselirken, Deluxe versiyonu 657 TL’den 1070 TL’ye yükseldi.

RESIDENT EVIL 4 BUHAR ÜZERİNDE ZAMANLI

Resident Evil hayranlarının merakla çıkmasını beklediği Resident Evil 4 Remake, 24 Mart’taki lansmanına sadece 2 hafta kala Steam’de yüzde 63 artış gösterdi.

  • Resident Evil 4 – 563,47 TL => 887,29 TL (+%57)
  • Resident Evil 4 Remake – 657,53 TL => 1070,50 TL (+%63)

Ayrıca Steam’de son zamanlarda fiyatı artan başka AAA oyunlar da var. buradanUlaşabilirsin.

RESIDENT EVIL 4 HİKAYESİ

Raccoon City’deki biyolojik felaketin üzerinden altı yıl geçti. Hayatta kalanlardan biri olan Spy Leon S. Kennedy, liderin kaçırılan kızını kurtarmak için gönderilir. Leon, kızın izini Avrupa’nın ücra bir köyüne kadar takip etti. Buradaki yerlilerle ilgili korkunç bir sorun var ve hayatın, ölümün, dehşetin ve arınmanın sona erdiği bu kurtarma ve dehşet hikayesinde perdeler aralanıyor.

Modernleştirilmiş oynanış, yeniden yapılandırılmış olay örgüsü ve son derece ayrıntılı grafiklerle Resident Evil 4, endüstrinin mihenk taşlarından birini yeniden hayata geçiriyor.

Hayatta kalma kaygısının kabusunu yeniden yaşayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu