Ekonomi

Yatırımcılar şunları bekliyor: Shiba Inu fiyatı yükselecek mi?

Piyasanın en popüler kripto para birimlerinden biri shiba inu Açık bir yükseliş trendinde ve momentum hala boğaları destekliyor. SHIB için izlenmesi gereken dayanak noktası 0,0000080$, direnç ise 0,0000094$.

İşte Shiba Inu fiyatının bir sonraki hamlesini üstlenmeden önce bilmeniz gerekenler.

Yükselişten önce geri çekilme gelebilir

Haziran ayı sonundan beri fiyat yükselişte. Bu yukarı yönlü hareket, Shiba Inu fiyatını kritik direnç seviyesi olan 0,0000094 $’a itebilir.

Ancak bu süreçte popüler göğüs madeni para, ana direnç noktasını kırdığında yükselmeden önce küçük bir geri çekilme yaşayabilir.

Sürdürülebilir satın alma hacmi

Düzenli geri çekilmelere rağmen, alıcılar grafiğe hakim olmaya devam ediyor. Bu, her hafta yavaş yavaş artan fiyatta da temsil edilmektedir.

Alıcılar, yükseliş trendinin devam edebilmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor. Alıcıların bu çabası, kritik direncin kırılabileceğinin açık göstergelerinden biridir.

boğa ivmesi

MACD ve RSI göstergelerinde momentum açıkça pozitif. Çünkü her ikisi de daha yüksek seviyelere işaret ediyor. SHIB fiyatı, 0.0000080 destek noktası güçlü olduğu için kritik direnci kırma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Shiba Inu için kısa vadeli fiyat tahmini

Bu göstergeler ışığında SHIB için kısa vadeli fiyat iddiasının yükseliş eğiliminde olduğu söylenebilir. 0,0000094 $’daki kritik direnç yakında test edilebilir. Ancak grafikteki takozun nasıl çözüldüğünü yakından izlemekte fayda var. Çünkü altında bir kırılma düzeltmeye yol açabilir. Öte yandan, bunun üzerinde bir kırılma, popüler sandık koinin fiyatını çok daha yüksek seviyelere taşıyabilir.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

atkaracalar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu